Навчальний курс «Тестування підлітків на ВІЛ: навчальні матеріали для фахівців з роботи з підлітками»

Шановні колеги,

Повідомляємо, що Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка за технічної підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні закінчив адаптацію навчального курсу «Тестування підлітків на ВІЛ: навчальні матеріали для фахівців з роботи з підлітками» (російською мовою) на базі інноваційної комп’ютерної системи адаптації та тренінгу (ІКСАТ). На базі програми ІКСАТ подано навчальний курс «Тестування підлітків на ВІЛ: навчальні матеріали для фахівців з роботи з підлітками». Цей курс містить у собі навчальні матеріали, відео та літературу, а також надає можливість перевіряти рівень засвоєння знань за допомогою тестових завдань. 

Курс пропонується використовувати для навчання та перекваліфікації соціальних працівників, аутріч-працівників та інших спеціалістів, які працюють у сфері профілактики ВІЛ з уразливими групами підлітків і молоді. ІКСАТ надає можливість навчатися самостійно або організувати навчальний процес для групи осіб і перевіряти рівень їх прогресу та отриманих знань.

Ви можете отримати пілотну версію програми, відвідавши сайт Українського інституту соціальних досліджень імені О. Яременка за посиланням www.uisr.org.ua 

Сподіваємося, що тренінгова система ІКСАТ буде для Вас корисною та допоможе поліпшити рівень підготовки фахівців вашої організації.

З усіх питані стосовно навчального курсу ви можете звертатися до контактної особи — Оністрат Катерини — за електронною адресою onistrat@uisr.org.ua.