Онлайн-опитування підлітків та молоді «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування»

Інформуємо Вас, що ГО «Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременко» за технічної підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Нормативно-правові огляди при ПГР і бар‘єрам доступу до послуг, збір стратегічної інформації та розвиток аналітичної роботи стосовно ризиків, уразливості і факторів, що впливають на зміни в розповсюдженні та поширенні ВІЛ-інфекції, та поведінкових практик серед ПГР», реалізує онлайн-опитування підлітків та молоді, зокрема з груп ризику, віком 10-24 роки з різних регіонів України «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування» (за методологією Всесвітньої організації охорони здоров‘я).

Інструментарій дослідження передбачає збір інформації щодо: потреб та уподобань підлітків та молоді в питаннях тестування на ВІЛ та консультування, основних бар‘єрів для проходження КІТ (нормативні, організаційні, психологічні тощо), умов покращення доступності послуг з КІТ для підлітків та молоді та підвищення ефективності консультування як елемента профілактики ВІЛ-інфікування. Результати дослідження будуть використані для покращення доступу підлітків до якісних та комплексних послуг КІТ. 

Термін проведення опитування в Україні – до 31 березня 2015 року.

Просимо Вас взяти участь у цій важливій ініціативі, розмістивши на веб-ресурсах Вашої організації наступні повідомлення:

Українською мовою: 

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ ВІКОМ 10-24 РОКІВ

Запрошуємо тебе взяти участь в онлайн - опитуванні, яке стосується твоєї думки та особистого досвіду звернення за консультуванням і тестуванням на ВІЛ. Пройти онлайн-опитування можна:

З ПЛАНШЕТНОГО ПРИСТРОЮ за посиланням:  http://bit.ly/1MtNgdl

З ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМПЮТЕРА за посиланням:  http://bit.ly/17MCXBf

Також посилання та опитування ти можеш знайти на сайті «Центр знань» http://knowledge.org.ua  та «Українського інституту соціальних досліджень 

ім. О.Яременка» http://www.uisr.org.ua/

Російською мовою:

ОНЛАЙН-ОПРОС ПОДРОСТКОВ И МОЛОДЕЖИ В ВОЗРАСТЕ 10-24 ЛЕТ

Приглашаем тебя принять участие в исследовании, которое касается твоего мнения и личного опыта обращения за консультациями и тестированием на ВИЧ. Пройти онлайн-опрос можно:

Пройти онлайн-опрос можно:

с ПЛАНШЕТНОГО УСТРОЙСТВА по ссылке: http://bit.ly/1MtNgdl

с ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМПЮТЕРА (ПК) по ссылке:  http://bit.ly/17MCXBf

Также ссылку на опрос ты можешь найти на сайте «Центра Знаний» http://knowledge.org.ua и «Украинского института социальных исследований имени  А. Яременко» http://www.uisr.org.ua/