30.03 – 3.04.2015 року в м. Києві відбувся семінар-тренінг: «Підготовка тренерів за програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді»

30.03 – 3.04.2015 року в м. Києві, за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні, відбувся семінар-тренінг: «Підготовка тренерів за програмою « Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді».

Координатор тренінгу

Романенко Л.В. – завідувач методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Тренерська команда:

Голоцван Олена Анатоліївна – доцент кафедри дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;

Анопрієнко Олена Василівна - завідувач Центру медико-психологічної, соціально – реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України;

Веренич Вікторія Іванівна – лікар акушер-гінеколог «Клініки, дружньої до молоді» Київської міської дитячої клінічної лікарні №6

Мета семінару-тренінгу:підготувати тренерську команду для проведення семінарів -тренінгів у регіонах України за програмою: « Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді»  і інтегрувати її в систему до- і післядипломної освіти медичних працівників.

Про актуальність вказаного тренінгу наголосили в своїх виступах в.о Представника Фонду народонаселення ООН в Україні Павло Замостьян та радник з програмних питань Фонду Богдан Підвербецький.

На тренінгу були присутні співробітники кафедр загальної практики та сімейної медицини, педіатрії, акушерства і гінекології вищих медичних навчальних закладів та спеціалісти «Клінік, дружніх до молоді». 

Найбільший інтерес у слухачів викликали такі теми, як психосексуальний розвиток підлітка і поведінкові особливості; алгоритм надання медико-соціальних послуг підліткам та молоді; адикції та адиктивна поведінка; сучасні методи планування сім'ї; особливості мотиваційного консультування, зокрема - ДКТ.

В рамках семінару-тренінгу група відвідала «Клініку, дружню до молоді» Голосіївського району м. Києва.

Фахівці клініки ознайомили учасників з принципами дружнього підходу в роботі «Клініки, дружньої до молоді». Учасники задавали досить багато практичних питань, пов'язаних з нормативною базою, профілактичною діяльністю.