Cемінар-тренінг «Основи мотиваційного консультування та добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (ДКТ) підлітків», 10-12 червня 2015 року , м. Одеса

З 10-12 червня 2015 року в м. Одеса відбувся семінар-тренінг «Основи мотиваційного консультування та добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (ДКТ) підлітків».

Модератор:

Мешкова Олена Михайлівна - заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

             

Тренерська група:

  • Голоцван Олена, к. мед. наук, лікар вищої категорії, сексолог; доцент Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • Журавель Тетяна, к. пед. наук, голова виконкому Всеукраїнського громадського центру «Волонтер»; доцент Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Лучинська Ольга, лікар-психолог, тренерка МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні»; національна тренерка ЮНІСЕФ з питань профілактики інфікування ВІЛ серед підлітків.

 

Мета семінару-тренінгу -  ознайомити учасників із сутністю та базовими принципами консультування, сприяти набуттю ними навичок мотиваційного консультування та добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (ДКТ) підлітків.

Тренінг проводився для  співробітників «Клінік, дружніх до молоді» (лікарі, середній медичний  персонал) та соціальних працівників Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» і БФ «Сподівання», що співпрацюють з «Клініками, дружніми до молоді».

Під час тренінгу учасники відвідали та ознайомились з роботою «Клініки, дружніх до молоді» 

Учасники тренінгу отримали новітню інформацію з профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції; особливостей підліткового віку у контексті ризику ВІЛ-інфікування.

Ознайомились з методами мотиваційого консультування (стадії зміни поведінки;дії спеціалістів на стадіях змін; сутність та принципи мотиваційного консультування; стадії мотиваційного консультування; стратегії та прийоми, що можуть використовуватися на різних стадіях) та проведення добровільного консультування та тестування на ВІЛ, з алгоритмом оголошення результату в ході післятестового консультування.

               

Учасники отримали навички проведення до- та післятестового консультування.

Семінар-тренінг проведено за підтримки Дитячого фонду ООН/ЮНІСЕФ.