Семінар-тренінг за 5-ти денною модульною програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді» 6-10 липня 2015 р., м. Хуст

З 6-10 липня 2015 року в  м. Хуст Закарпатської області відбувся семінар-тренінг «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді»  

 Модератор Ромаменко Лідія Володимирівна, завідувач методично організаційного моніторингового центру  НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

 

Тренерська група:

Анопрієнко Олена Василівна,  завідувач Центру медико-психологічної, соціально- реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Цифра Оксана Миколаївна, лікар акушер- гінеколог Ужгородського міського пологового будинку

Ігнатко Людмила Василівна, доцент кафедри охорони материнства та дитинства факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Ужгородського національного університету

           

Мета семінару-тренінгу: інтеграція медико-соціальної допомоги підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в медичну допомогу  первинного рівня.

 Учасниками семінару були медичні працівники обласної дитячої лікарні  та закладів охорони здоров’я наступних районів Закарпатської області: Хустського, Виноградівського, Іршавського, Рахівського, Тячівського, Мукачівського та             м. Ужгорода. Більшість  учасників тренінгу подібне навчання проходили вперше. 

Учасники тренінгу отримали новітню інформацію з профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції; особливостей підліткового віку у контексті ризику ВІЛ-інфікування.

              

Ознайомились з методами мотиваційого консультування (стадії зміни поведінки; дії спеціалістів на стадіях змін; сутність та принципи мотиваційного консультування; стадії мотиваційного консультування; стратегії та прийоми, що можуть використовуватися на різних стадіях) та проведення добровільного консультування та тестування на ВІЛ з алгоритмом оголошення результату в ході післятестового консультування.

Учасники отримали навички проведення до- та післятестового консультування на ВІЛ- інфекцію.

 

Семінар-тренінг проведено за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.