Семінар-тренінг за 5 денною модульною програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді» 7-11 листопада 2015р., м. Хмельницький

 

7-11 листопада 2015р. в м.Хмельницький відбувся семінар-тренінг  «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді».

Семінар-тренінг проведено за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Українї.

 

 

Модератор:

Мешкова Олена Михайлівна -  заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Тренерська група:

Анопрієнко Олена Василівна - Завідувач Центру медико-психологічної,соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ  «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

Руда Віра Іванівна - Головний лікар Хмельницької обласної лікарні МОЗ України

Цуглевич Дзвенислава Любомирівна - Завідувач жіночої консультації, завідувач відділення медичної допомоги підлітків та молоді «Клініка дружня до молоді» Кам”янець Подільської міської лікарні №1 Хмельницької області лікарні

Мета семінару-тренінгу -  Інтеграція медико-соціальної допомоги на засадаї «дружнього підходу» в практику медичних установ первинної ланки. 

Семінар-тренінг проходив на  базі Хмельницької обласного дитячої  лікарні.   Учасниками семінару були медичні працівники м. Хмельницька  та  Хмельницької області.

Учасники ознайомились з принципами роботи «Клінік дружніх для молоді» та можливостями використання «дружнього підходу» в роботі практичного лікаря,  розширили знання з питань психології підлітків, особливостей профілактики ІПСШ, ВІЛ, практичних питань контрацепції  для підлітків, медико-соціальних проблем ризикової поведінки підлітків та молоді, практичних питань проведення ДКТ .

Більшість учасників вперше проходили за інтерактивною формою навчання на семінарі-тренінгу. В процесі роботи учасники обмінювались досвідом роботи та були активні. Особливий професійний інтерес викликало отримання практичних навичок проведення консультування з питань зміни ризикової поведінки на відповідальну та принципів проведення ДКТ  з використанням  тест-систем.