Дистанційне навчання фахівців, які працюють з підлітками груп ризику, в 2016 році.

Республіканське громадське об"єднання «Білоруська Асоціація клубів ЮНЕСКО» в рамках діяльності Регіонального ресурсного тренінгового центру EDUHUB (Далі - РОО «Бела») та Інститут ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті (ІІТО) запрошує всіх зацікавлених фахівців взяти участь в безкоштовних курсах дистанційного електронного навчання, які будуть проводитися в 2 кварталі 2016 року.

Дані курси націлені на підвищення кваліфікації фахівців з питань якісного надання медико - соціальних послуг з профілактики поширення ВІЛ - інфекції та популяризації здорового способу життя серед підлітків груп ризику .

  • Курс №1 «Міжнародні підходи профілактичної роботи з проблеми ВІЛ /СНІД з підлітками та молодими людьми груп ризику». Робоча мова курсу - російська. Дата проведення курсу : 25 квітня - 5 червня 2016 роки (6 тижнів).
  • Курс №2 « Кращі практики профілактичної роботи з проблеми ВІЛ / СНІД з підлітками та молодими людьми груп ризику в країнах Східної Європи і Центральної Азії » . Робоча мова курсу - російська.
    Дата проведення курсу 6 червня - 10 липня 2016 (5 тижнів) .

Курси проводитимуться на Порталі дистанційного навчання РОО «Бела» за адресою: www.belau.info/moodle Учасникам необхідно планувати не менше 6 академічних годин на тиждень для успішного освоєння матеріалів курсу та виконання домашніх практичних завдань .

Учасники , які успішно закінчили кожен з курсів , отримають свідоцтва Регіонального ресурсного тренінгового центру EDU - HUB і Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті (ІІТО) .