5-тічча «Клініки, дружня до молоді» Дніпровського району м. Києва

4 квітня 2016 року виповнилося 5 років з часу створення та початку роботи  «Клініки, дружня до молоді» Дніпровського району м. Києва.

 Робота Дружньої клініки для молоді в Дніпровському районі орієнтована на комплексну медичну, психологічну допомогу та соціальну підтримку підліткам та молоді,  збереження репродуктивного здоров"я, профілактики ВІЛ/СНІД, захворювань, що передаються статевим шляхом.

З 2012 року в КДМ з клієнтами проводять  добровільне консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію проводиться безпосередньо в КДМ, що значно збільшило доступ до даної послуги.

Щіро вітаємо колег зі святом! Бажаємо плідної праці в питанні збереження репродуктивного здоров"я, профілактики ВІЛ/СНІДу  та  формування відповідальної поведінки серед підлітків та молоді  щодо власного здоров"я! 

Бажаємо Вам невичерпної енергії, здійснення всіх найкращих надій і сподівань, успішної реалізації планів і задумів. Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою та впевненістю в завтрашньому дні. Хай спокій, мир і добробут завжди будуть у Ваших родинах, доброго Вам здоров"я, щастя та злагоди.