21.12.2016р. відбулося засідання Координаційної Ради з питань впровадження «дружніх до молоді» медичних послуг

21.12.2016 року, відбулось засідання Координаційної Ради МОЗ України з питань впровадження «дружніх до молоді» медичних послуг.

На порядку денному Координаційною Радою МОЗ України були заслухані такі питання:

 

  1. Про результати оцінки та переоцінки центрів, відділень,кабінетів медичної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді» за ІІІ - ІV квартал 2016 року. (Романенко Л.В. – завідувач методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України)
  2. Про надання окремим фахівцям права здійснення оцінки Центрів/відділень/кабінетів медико-соціальної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді». (Романенко Л.В. – завідувач методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України)
  3. Про резолюцію ІІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції                    з міжнародною участю «Актуальні питання та перспективи розвитку медичної допомоги і соціальних послуг підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в Україні» (Мешкова О.М – заступник головного лікаря НДСЛ «Охматдит» МОЗ України з організаційно методичної роботи
  4. План заходів на 2017 рік, в т.ч. спільних з міжнародними організаціями. (Мешкова О.М – заступник головного лікаря НДСЛ «Охматдит» МОЗ України з організаційно методичної роботи)
  5. Різне