VI-й фестиваль "Молодь обирає здоров"я" в місті Херсоні.

З 26 по 28 квітня 2017року «Клініка, дружня до молоді» КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім..Є.Є.Карабелеша» провела щорічний VI-й фестиваль з пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я». У програмі фестивалю – різноманітні інформаційнні заходи. Непідробний інтерес та відверті запитання підлітків викликали інтерактивні лекції «Наркоманія - хвороба тіла, розуму й душі» , «Безграмотність + секс = хвороби», «Не дай СНІДу шанс», «Репродуктивне здоров’я та попередження ЗПСШ і ВІЛ-інфекції», «Любов романтична, хвороба – ні», «Репродуктивне здоров’я та незапланована вагітність». Спеціалісти КДМ нагадали молоді про особисту відповідальність кожного за своє здоров’я.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1494837047VI-й фестиваль «Молодь обирає здоровя» в місті Херсон - 4.jpg

Студенти взяли участь у тренінгах з попередження ризикової поведінки «Прості відповіді на складні запитання», «Як сказати «НІ!», «Цікавість з присмаком смерті: вся правда про наркотики» , «Що заважає тобі бути здоровим», які надали їм можливість придбати та закріпити навички безпечної соціальної поведінки.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1494836735VI-й фестиваль «Молодь обирає здоровя» в місті Херсон - 2.jpghttp://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1494836566VI-й фестиваль «Молодь обирає здоровя» в місті Херсон - 1.jpg 

Жваві дискусії викликав перегляд відеофільмів «Міфи та правда про алкоголь», «10 причин, з яких не треба пробувати наркотики», «Все про ВІЛ/СНІД», «ВІЛ через дружбу не передається», «Правда про тютюн», «Репродуктивне здоров’я та профілактика ЗПСШ».

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1494837435VI-й фестиваль «Молодь обирає здоровя» в місті Херсон - 6.jpg

Спеціалісти кабінету «Клініка, дружня до молоді» запропонували підліткам пройти анонімне анкетування з виявлення відношення до куріння, вживання алкоголю і наркотиків та рівня поінформованості з актуальних питань збереження репродуктивного здоров’я.

Волонтери роздали розроблені ними інформаційні матеріали та запропонували пройти обстеження на ВІЛ швидкими тестами в КДМ.

В рамках фестивалю відбувся флешмоб «МОЛОДЬ – СПОРТ- ЗДОРОВ’Я!», проїзд байкарів та PR-акція «Ми обираємо здоров’я!».

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1494836818VI-й фестиваль «Молодь обирає здоровя» в місті Херсон - 5.jpg

Фестиваль завершився святковим тематичним концертом «ТВОЄ МАЙБУТНЄ В ТВОЇХ РУКАХ!». Учнівські колективи продемонстрували яскраві номери, у яких різноманітно пропагували здоровий спосіб життя, закликали займатися спортом, щоб мати змогу всебічно і гармонійно розвиватися.

Фестиваль «Молодь обирає здоров’я» став справжнім святом для молоді нашого міста.

Керівник КДМ Н. І. Крамаренко