28-30 листопада в м. Запоріжжя відбувся семінар-тренінг "Надання медико-соціальних послуг піліткам та молоді. Добровільне консультування та тестування на ВІЛ".


28-30 листопада 2017р.
в м. Запоріжжі за підтримки Дитячого Фонду ООН/ЮНІСЕФ відбувся семінар-тренінг «Надання медико-соціальних послуг підліткам та молоді. Добровільне консультування та тестування на ВІЛ».

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/151246307728-30 листопада тренінг Запоріжжя_ЮНІСЕФ_1.jpg

Метою семінару-тренінгу було: розвиток закладів охорони здоров’я з надання медико-соціальних послуг підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу». 

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/151246361028-30 листопада тренінг Запоріжжя_ЮНІСЕФ_3.jpg

Завдання  семінару-тренінгу : 

 Надання інформації щодо наступних тем:

  • Особливості розвитку підлітків. Природа та послідовність змін, які відбуваються в підлітковому віці
  • Ризикова поведінка підлітків та молоді. (підліткова вагітність, підлітки та молодь споживачі ПАР)
  • Знайомство з принципами роботи «КДМ»( Відвідування КДМ м. Харкова)
  • Мотиваційне консультування підлітків та молоді
  • Мета, завдання та принципи проведення ДКТ 
  • Консультування з питань зміни ризикової поведінки.
  • Консультування  з ДКТ.
http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/151246382628-30 листопада тренінг Запоріжжя_ЮНІСЕФ_5.jpg
Тренерська команда:

Мешкова Олена Михайлівна - заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, к.м.н., національний тренер з питань  «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді»;
Анопрієнко Олена Василівна – завідувач Центру медико-психологічної, соціально – реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ», національний тренер з питань  «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді»;
Лучинська Ольга - лікар-психолог Кабінету Довіри Київського міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД, тренер МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні»;
Веренич Вікторія Іванівна  -   лікар гінеколог відділення медико-соціальної допомоги підліткам та молоді дитячої клінічної лікарні № 6 Шевченківського району м. Києва, національний тренер з питань  «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам  та молоді».
Модератор:   
Бобкова Ольга Вікторівна  -    керівник Центру медичної допомоги підліткам та молоді Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні, національний тренер з питань  «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді».
На семінарі-тренінгу  були присутні  30 учасників з Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької,  Житомирської та Харківської областей. Учасниками були:  керівники лікарень,  лікарі, лікарі загальної практики сімейної медицини, медичні сестри,  психологи. 
http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/151246373128-30 листопада тренінг Запоріжжя_ЮНІСЕФ_4.jpg
Учасниками були надані пропозиції  щодо продовження  системного навчання фахівців  на семінарах-тренінгах  з питань розвитку служб охорони здоров’я підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу».