День здоров‘я у «Клініці, дружній до молоді» МДП №4 м. Миколаєва

Девіз Дня здоров"я 2018 року: «Здоров‘я для всіх!». Тому фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 м. Миколаєва напередодні цього свята ділилися правилами здоров"я та здорового способу життя не тільки зі своєю цільовою групою, а саме, підлітками та молоддю, а також були «відкриті двері» і для їх батьків.
Привітала з Днем здоров"я та поспілкувалася з присутніми  про значення збереження здоров"я та актуальність здорового способу життя для всіх - завідуюча відділенням Братченко Н.В.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/15230036041 Миколаїв.jpg

Далі дівчатка мали змогу поговорити про збереження здоров"я та профілактику жіночих хвороб, в т.ч. ВІЛ-інфекції з лікарем акушер-гінекологом  Пронь Н.О. та акушеркою Дячук Н.В.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/15230037705 Миколаїв.jpg

А хлопці, переглянувши відеофільм про принципи здорового способу життя, вплив шкідливих звичок на організм людини, жваво обговорили ці питання, а також питання збереження чоловічого здоров‘я, з лікарем-урологом  Колянчиковим О.Ю.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/15230038682 Миколаїв.jpg

Цікавим було спілкування молоді у форматі тренінгу з практичним психологом  Шурбіною А.М. на тему збереження психічного здоров‘я.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/15230039413 Миколаїв.jpg

Але особливо роботою високопрофесійних фахівців «Клініки, дружньої до молоді» були приємно вражені батьки. Вони активно спілкувалися з лікарями, дізнавалися для себе багато нового та важливого, що так їм необхідне у вихованні та спілкуванні зі своїм дітьми, отримували практичні поради фахівців. Практичний психолог провела для них окреме практичне заняття із застосуванням елементів піскової терапії, надала практичні поради.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/15230039984 Миколаїв.jpg

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/15230041016 Миколаїв.jpg

Завідуючою відділенням та практичним психологом проведена бесіда окремо для батьків, надані відповіді на численні запитання по збереженню соматичного та психологічного здоров‘я дітей, а особливо підлітків.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/15230041577 Миколаїв.jpg