Увага! Можливості для навчання! Інформаційна онлайн-платформа «Центр Знань»

Увага! Можливості для навчання!

Інформаційна онлайн-платформа «Центр Знань» запрошує до дистанційного навчання і розпочинає серію онлайн-вебінарів для фахівців, що стосуються питань здоров’я дитячого населення.

Вересень – листопад 2019 року. Тематичний блок вебінарів: «Медичні послуги, дружні до підлітків та молоді» 

Автор та викладач: Мешкова Олена Михайлівна,  доцент Навчально-наукового центру - Українського тренінгового центру сімейної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, канд. мед.н., Заслужений лікар України, лікар-педіатр вищої категорії.

18 вересня 2019 року, початок о 10.00

Тема перша: Основи «дружнього підходу» в наданні медичної допомоги підліткам та молоді. Характеристика «дружніх до молоді» послуг. Питання поточного законодавства щодо надання медичної допомоги підліткам.

26 вересня 2019 року, початок о 10.00

Тема друга: Розвиток дитини в процесі дорослішання. Статеве дозрівання підлітків. Етапи формування сексуальності. Основи ефективної взаємодії між медичними працівниками та підлітками.

30 жовтня 2019 року, початок о 10.00

Тема третя: Ризикова поведінка підлітків. Адикції. ВІЛ-інфекція та підлітки. Мета, завдання, принципи та порядок проведення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію. Принцип конфіденційності під час ДКТ.

6 листопада 2019 року, початок о 10.00

Тема четверта: Алкоголь, тютюнопаління та підлітки. Психоактивні речовини  (ПАР) та підлітки.

27 листопада 2019 року, початок о 10.00

Тема п’ята: Основи раціонального харчування. Порушення харчової поведінки. Сучасні методи профілактичної роботи з підлітками.

Жовтень – листопад 2019 року. Тематичний блок вебінарів: «Насильство над дитиною»

Автор та викладач:   Анопрієнко Олена Василівна, завідувач Центру медико-психологічної і соціально-реабілітаційної допомоги дітям НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, канд. психологічних наук.

 

4 жовтня 2019 року, початок о 12.00

Тема перша: Насильство над дитиною, як чинник деструктивного впливу на формування особистості. Насильство над дітьми та підлітками. Види насильства.


11 жовтня 2019 року, початок о 12.00

Тема друга: Ознаки жорстокого поводження, насилля над підлітками. Актуальні питання профілактики насильства над дітьми та підлітками.

1 листопада 2019 року, початок о 12.00

Тема третя: Особливості консультування дітей та  підлітків, які зазнали  насильство.

Грудень 2019 року. Тематичний блок вебінарів: «Деякі аспекти успішного грудного вигодовування»

Автор та викладач: Романенко Лідія Володимирівна,  завідуюча методично-організаційним навчально ресурсним центром НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, лікар-педіатр вищої категорії.

 

3 грудня 2019 року, початок об 11.00

Тема перша: Розширена ініціатива ВООЗ та ЮНІСЕФ  «Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні і в світі. Досягнення та виклики сучасності. Родопомічні практики та їх вплив на грудне вигодовування. Підтримка матерів, що годують грудьми. Основи ефективного консультування.

10 грудня 2019 року, початок об 11.00

Тема друга: Грудне вигодовування та захворювання матері. Медикаменти та грудне вигодовування. Вигодовування дітей старше 6-ти місяців. Терміни, правила введення прикорму.

17 грудня 2019 року, початок об 11.00

Тема третя: Міжнародне зведення правил збуту замінників грудного молока, як засіб захисту та пропаганди грудного вигодовування. Аналіз незалежного анкетування матерів.

Тривалість одного вебінару – 2 години. Мова – українська. Участь – безкоштовна.

Після онлайн-вебінару учасники зможуть отримати сертифікат за умови проходження тестування. Сертифікат про участь в онлайн-вебінарі буде підставою для отримання додаткових атестаційних балів безперервного професійного розвитку медичних працівників (Згідно Порядку проведення атестації лікарів затвердженого Наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 "Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів").

Взяти участь у вебінарі можна за попередньою реєстрацією на сайті «Центру Знань»: http://knowledge.org.ua (та підписатись на розсилку), або написавши нам листа на е-мейл knowledgecenterua@gmail.com, вказавши тему «Реєстрація на вебінар».

Навчайтеся онлайн і набирайте необхідні бали
для безперервного професійного розвитку!

Знайдіть нас в Facebook  https://www.facebook.com/KnowledgeUA/  та Telegram - https://t.me/KnowledgeCenterUA

Інформаційна онлайн-платформа «Центр Знань» - http://knowledge.org.ua/ - для фахівців, що працюють з підлітками, в тому числі з уразливими і з груп ризику, яка містить матеріали з навчання, консультування та тестування, орієнтована на регіон Східної Європи та Центральної Азії.