Україно-Канадський науково-практичний симпозіум з грудного вигодовування 2-3 травня 2012року м. Київ

Громадська організація "Асоціація фахівців з природного батьківства" 2-го та 3-го травня 2012 року у м. Київ проводить Україно-Канадський науково-практичний симпозіум з грудного вигодовування за участю провідних спеціалістів з лактації. Вперше в Україну запрошений доктор медицини Джек Нюмен ( Торонто, Канада ), який буде основним доповідачем. Така подія є унікальною для України, оскільки доктор Джек Люмен є авторитетною особистістю світового рівня, доктором медицини, його праці публікуються у поважних спеціалізованих журналах, що висвітлюють тему грудного вигодовування. На його працях базуються наукові розробки з цієї теми. Тому, безумовно, цей симпозіум буде цікавим і важливим для багатьох спеціалістів, які працюють з немовлятами та їх батьками. Українську сторону будуть представляти провідні фахівці з грудного вигодовування, які відомі своїм прогресивним рівнем знань та діючими рекомендаціями.

Теми, представлені на симпозіумі:
1.Норми для немовляти (цифри та потреба)
2.Коли нема протипоказань до ГВ
3.Релактація та годування прийомної дитини
4.Недостатній набір ваги – підхід та ключові дослідження
5.Підтримка матері, що годує грудьми – лікарі, акушерки, консультанти з лактації
6.Грудне вигодовування
Доповідач-Доктор Джек Нюмен, MD, FRCPC.

7.Акушерські аспекти грудного вигодовування, лактостаз, мастит
Доповідач-Тутченко Людмила Іванівна, головний науковий співробітник, керівник Центру підтримки лактації ДУ „Інститут педіатрії, акушерства, гінекології” Національної Академії Наук України, доктор медичних наук.

8.Вроджена поведінка новонародженого, як гарантія відсутності проблем з прикладанням.
Доповідач-Несторова Вікторія, консультант з грудного вигодовування IBCLC, клініка „Ісіда.

9.Розширена ініціатива „Лікарня доброзичлива до дитини” Досвід і перспективи реалізації в Україні.
Доповідач – Романенко Лідія Володимирівна, завідуюча організаційно-методичним моніторинговим центром Національної дитячої спеціалізованої лікарні ”ОХМАТДИТ”, лікар - педіатр вищої категорії