Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування під егідою Всесвітнього альянсу з пропаганди підтримки грудного вигодовування 1-7 серпня 2013 року

 З 1 по 7 серпня 2013 року проводиться  Всесвітній тиждень  підтримки грудного вигодовування  Всесвітнього альянсу з пропаганди грудного вигодовування (ВАБА/WABA).

Девіз тижня:  "Підтримка грудного вигодовування: поряд з мамами"

Цілі всесвітнього тижня:

  1. Привернути увагу до  материнської взаємопідтримки та підтримки спеціально навченими наставниками згрудного вигодовування, котрі здатні суттєвовпливати на те, як жінки починають іпродовжують годувати груддю.
  2. Донести інформацію про те, наскільки  високоефективною  є материнська взаємопід тримка і наставницька підтримка, а також об`єднати зусилля по розповсюдженню програм навчання наставників з грудного вигодовування.
  3. Надихнути жінок та чоловіків з будь-яким рівнем освіти, котрі вважають важливим годування  груддю,  пройти курс навчання для того, щоб допомагати жінкам годувати груддю.
  4. Визначити, куди можуть звертатись після пологів за допомогою і підтримкою,  жінки, що годують груддю.
  5. Закликати уряди і материнські організації всього світу  втілити в життя  “10 кроків успішного грудного  вигодовування”,  зокрема,  крок  10 “Заохочувати организацію груп підтримки грудного вигодовування і направляти туди матерів після выписки з пологового будинку  або  лікарні ”  для того , щоб покращити  показники и тривалість виключно грудного вигодовуванн.