Всесвітній Тиждень Підтримки Грудного Вигодовування 2014 року.

Всесвітній Тиждень Підтримки Грудного Вигодовування 2014 року.

Кожного року в перший тиждень серпня мами всього світу, які годують дитину груддю, приймають участь у заходах, присвячених Тижню Підтримки Грудного Вигодовування.

Щорічна літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування» в усьому світі проводиться починаючи з 1-го серпня. Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, цього дня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.

Проходить ця акція під егідою WABA - Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком. Ця організація присвячуює свою роботу захисту, освіті і підтримці цих прав. WABA працює в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.

Всесвітня акція «Тижня підтримки грудного вигодовування» була задумана як один із стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення, в умовах втраченої традиції - годувати діток грудьми.

Різні організації, що підтримують традиційне природне грудне вигодовування проводять різні заходи для привернення уваги широкої громадськості до даної проблеми. Проводяться роз’яснювальні лекції для вагітних жінок, матерів-годувальниць, для персоналів пологових будинків та ін. За участю засобів масової інформації з’являються репортажі, замітки про користь і необхідність природного вигодовування.

WABA презентує тему тижня ГВ 2014:

Вигодовування грудьми– переможний гол на користь життя !

Цілі тижня:

• Донести інформацію о Цілях Тисячоліття в сфері розвитку та про те, як вони стосуються грудного вигодовування і харчування немовлят та дітей молодшого віку 

• Продемонструвати прогрес, який був досягнутий та проблеми грудного вигодовування і харчування немовлят та дітей молодшого віку.

• Привернути увагу до заходів по захисту, заохоченню та підтримці грудного вигодовування, як методу досягнення Цілей Тисячоліття та в подальшому, після 2015 року.

• Заохочувати зацікавленість молоді до грудного вигодовування, яке є актуальним на сьогодні у такому швидкозмінному світі.