27 жовтня в м. Києві в рамках Тижня підтримки грудного вигодовування проведено нараду для керівників регіональних Центрів підтримки грудного вигодовування.

На даній нараді обговорені актуальні питання щодо впровадження Розширеної Ініціативи "Лікарня, доброзичлива до дитини" в Україні:

-  Грудне вигодовування як невід’ємна складова в системі заходів впливу на стан здоров’я дітей України. (Моісеєнко Р.О., директор Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України. Педан В.Б., заступник директора Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України)

-  Сучасні перинатальні технології. (Іркіна І.К., заступник директора проекту «Здоров‘я матері та дитини»)

-  Розвиток Ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини» в світі. (Шерстюк О.М., керівник проекту «Здоров’я і розвиток дітей» Представництво ЮНІСЕФ в Україні)

-  Стан впровадження Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні за 2006-9 місяців 2009року. (Мешкова О.М., заступник генералього директора НДСЛ «ОХМАТДИТ» Романенко Л.В., – завідуюча методично організаційним моніторинговим центром НДСЛ «Охматдит»)

-  Досвід роботи центрів підтримки грудного вигодовування:
   - Волинської області – Курак О.І., керівник центру;
   - Закарпатської області – Пнівчук С.Б., лікар акушер-гінеколог Іршавської центральної районної лікарні;
   - Вінницької області – Бондаренко Т.В., головний спеціаліст з педіатрії УОЗ Вінницької ОДА;
  - м. Києва – Муравйова Н.Т., керівник центру, головний неонатолог м. Києва;
  - Донецької області – Бабич Т.Ю., керівник центру, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинотології ФПО Донецького ДМУ.

 -  Вручення пам‘ятних знаків закладам охорони здоров‘я, сертифікованим в IVкв. 2008 – 2009рр. на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» - Моісеєнко Р.О., директор Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України.