Всесвітній тиждень грудного вигодовування 1-7 серпня 2015

Тиждень грудного вигодовування  щорічно відзначаеться з 1-7 серпня. 

Тема тижня грудного вигодовування 2015  присвячена матерям, які годують груддю і працюють.     

Цілі тижня грудного вигодовування

1. Активізувати  всебічну піддтримку, щоб жінки у всьому світі могли працювати та годувати груддю.

2. Сприяти роботодавцям в їх прагненні стати орієнтованими на сім`ю/батьків/дітей та матерів, Активно сприяти і підтримувати грудне вигодовування серед працюючих матерів.

3. Інформувати населення про останні світові досягнення в області охорони прав материнства, підвищувати рівень обізнаності про необхідність зміцнення і реалізації відповідного національного законодавства.

4. Підсилювати та демонструвати допоміжні практики, які дозволяють підтримувати грудне вигодовування у жінок, що працюють неофіційно. 

5. Залучати цільові групи, такі, як профспілки, Організації із захисту прав трудящих, Жіночі та Молодіжні об`єднання до діяльності, направленої на  захист права жінок годувати груддю на робочому місці.

Підтримка

1. Наявність на робочих місцях інформації про пільги та державні закони, що захищають материнство, а також внутрішні інструкції підприємств, де пропонуються умови кращі, ніж регламентовані державними законами.

2. Підтримка публічного грудного вигодовування роботодавцями, керівниками та колегами.

3. Інформованість про здоров`я жінки під час вагітності та лактації збільшує можливості поєднання роботи з годуванням груддю та доглядом за дитиною.

4. Підтримка з боку Профспілок або інших професійних спілок та об`єднань..

5. Охорона праці та неприпустимість дискримінації в зв’язку з материнством.