Всеукраїнський Тиждень грудного вигодовування м. Вінниця

 Захід, присвячений міжнародному тижню грудного вигодовування організували у Вінниці другого серпня ГО «Територія мам». Цього року торкнулись теми, як поєднати материнство і роботу.

Молоді мами ділились своїм досвідом, як вони поєднують годування груддю та роботу.

Пренатальному психологу Вікторії Вітер вдається з успіхом поєднувати обидві справи.

- Нема різниці, сидячи годувати вдома на кухні, чи читати лекцію на роботі і годувати. Я не соромлюсь, для мене це природно.  Щаслива мама – запорука успішного материнства. Якщо мама хоче на роботу і хоче себе реалізувати – і дитина в тому щаслива. Нічого важкого в том у немає щоб брати з собою дитину, і займатись улюбленою справою, - вважає Вікторія.

Юристи, експерти та консультанти з грудного вигодовування прочитали лекції про те, як зберегти цей процес.

- Матері, які виходять на роботу,  часто завершують своє грудне вигодовування і часто завершують неправильно і дуже рано,- говорить голова ГО «Територія мам». - Можна працювати і годувати груддю, є безліч методик, як можна це все успішно поєднувати, але звичайно морально це дуже важко і не у всіх виходить.

Молода мама Леся Покатилюк вже вісім місяців годує свого малюка груддю. Важливою у цй справі вважає особисте бажання та підтримку рідних, коли на початку стикаєшся зі складнощами.

- Грудне молоко набагато краще усіляких сумішей. І чим довше годувати, тим краще.  Якби потрібно було вийти на роботу, намагалась би продовжити цей процес. Можна знаходити різні варіанти: трошки зціджувати молоко, годувати декілька разів вночі та вечером, вихід завжди є, - вважає Леся.