Всеукраїнський тиждень грудного вигодовування 2015 м. Новомосковськ Дніпропетровська область

 В Новомосковскій ЦРЛ в рамках Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування була проведенна акція. В акції взяли участь медичний персонал закладу, Новомосковський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, Новомосковська районна громадська організація «Центр підтримки сім"ї», майбутні мами, що відвідують школу відповідального батьківства «Чарівна колиска», відвідувачі закладу.

Основною метою акції є популяризація грудного вигодовування, захист не тільки  права мам годувати немовлят материнським молоком, але й права малюків його отримувати. Головний лікар Михайлюта В.В., районний акушер-гінеколог  Гула М.І. підкреслили, що  материнське молоко має неповторний індивідуальний склад, є єдиним надійним продуктом харчування, який повністю відповідає особливостям обміну речовин дитячого організму на ранніх стадіях розвитку. 

 

      Адміністрація лікарні запросила всіх охочих відвідувати школу відповідального батьківства  «Чарівна колиска», яка вже багато років щосереди дає  майбутнім батькам такі важливі знання та практичні навички. Також майбутніх мам та членів їх родин запрошено до акушерського відділення  Новомосковській ЦРЛ, де  створені всі умови для комфортного  народження немовлят.