Засідання Координаційної Ради МОЗ з питань подальшого впровадження Розширенної Ініціативи«Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні

22.12.2015 р. відбулось  засідання Координаційної Ради МОЗ    з питань  подальшого впровадження Розширенної Ініціативи«Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні.

Координаційною радою були розглянуті такі питання:

1. Про результати оцінки та переоцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» за 2015р.

2. Про надання окремим фахівцям права здійснення оцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини»

3. Про імплементацію в роботу закладів охорони здоров’я України нових принципів ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини» для хворих та недоношених дітей, які отримують медичну допомогу в спеціалізованих відділеннях дитячих лікарень. 

4. Про участь українських ІБФАН - груп (Міжнародна мережа дій по захисту дитячого харчування, Львів – Шлемкевич О. та Суми – Савельєва Ю.)  в міжнародному проекті (WBTi), «Ініціатива «Лікарня, доброзичлива до дитини». Тенденції грудного вигодовування в світі».

5. Результати зустрічі, присвяченої питанням захисту прав дітей в медичних закладах, в тому числі у відділеннях інтенсивної терапії. 

6. Про внесення змін до складу Координаційної Ради МОЗ України з подальшого впровадження Розширеної Ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні .

7. Про план заходів на 2016 рік, в т.ч. спільних з міжнародними організаціями. 

Координаційною Радою було прийнято Рішення