Проведення Міжнародного Дня захисту дітей у Дніпропетровському обласному перинатальному центрі

нь захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захисту прав малечі, це нагадування про те, що діти безцінні, їх здоров’я і життя повинно бути захищено на всіх рівнях. Бо здорова дитина - це щаслива сім’я, це майбутнє України.

 В червні цього року Дніпропетровський обласний перинатальний центр, який носить почесні звання «Лікарня, доброзичливої до дитини» та  «Заклад якісного медичного обслуговування» відзначив 5 років з моменту свого відкриття.

 Міжнародний  День захисту дітей в Дніпропетровському обласному перинатальному центрі   був більш вагомим ніж завжди. Були запрошені діти, народжені у Центрі за 5 років його існування та їх батьки. Був дуже яскравий та теплий концерт для дітей: танці, пісні та шоу мильних бульбашок. Свято завершив благодійний ярмарок, на якому були представлені вироби, власноруч змайстровані медичними працівниками Перинатального центру. Всі кошти, одержані від продажу виробів, були передані на  підтримку дитини, яка потребує допомоги.