Тиждень грудного вигодовування в Україні

Сімейне свято-акція на підтримку грудного вигодовування!

Святкування в Києві сімейного свята-акції на підтримку грудного вигодовування вже стало доброю традицією. Вже сьомий рік поспіль на початку серпня в парку ім. Шевченка за ініціативою Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» проводиться широкомасштабний захід. В рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування в Києві 6 серпня 2017 року відбудеться VII-а щорічна акція-свято на підтримку грудного вигодовування «Підтримаємо грудне вигодовування разом!».

В цьому році проводиться 25-й Всесвітній тиждень грудного вигодовування – це подія, що відбувається щорічно в перший тиждень серпня в більш як 170 країнах світу. Її метою є привернути увагу громадськості до теми природного вигодовування, оскільки з кожним роком виробники штучного харчування все активніше просувають свій товар, і грудне вигодовування знецінюється.

На святі буде організовано 2 лекційні локації, де будуть проходити лекції та семінари для вагітних жінок, годуючих мам та членів їх сімей. Напрямки найрізноманітніші: від вагітності та пологів, до тайм-менеджменту годуючої мами та здоров’я малюка. Але ключові лекції, звичайно ж, будуть присвячені грудному вигодовуванню! 

Вперше буде організована галявина-практикум – Клуб для мам «Молочні ріки», де спеціалісти будуть навчати батьків та майбутніх батьків практичним навичкам: як зручно влаштуватись для годування, як допомогти немовляті пережити коліки, як безпечно зробити дитині масаж, як освоїти слінг та ін.

На святі також буде чим розважити молодших членів сім’ї – ми організовуємо майданчик для дітей, де буде грати весела музика, пройдуть різноманітні конкурси, танці, хороводи та буде можливість прийняти участь у майстер-класах. Всі заходи свята є безкоштовними!

Крім того, на сцені відбудеться традиційне дефіле одягу для вагітних та годуючих мам! А ще будуть розіграші від партнерів свята, вікторини та подарунки. 

Цього року свято відбудеться в неділю 6 серпня, початок о 10:00, закінчення о 20:00, в парку ім. Шевченко.

 

Організатори заходу готують багато цікавого, про що ви можете дізнатися більш детально на сайті події: http://wbw.breastfeeding.org.ua/ (інформація оновлюється).

 

До зустрічі на святі!