ЮНІСЕФ та P&G відкриють батьківські кімнати в медичних закладах України

ЮНІСЕФ та P&G відкриють батьківські кімнати в медичних закладах України

Донецьк/Луганськ, Україна, 5 вересня 2017 року. — ЮНІСЕФ за підтримки компанії Procter & Gamble відкриє батьківські кімнати в медичних закладах 11 населених пунктів Донецької та Луганської областей. Відкриття таких кімнат у поліклініках поліпшить доступ до основних послуг для дітей, внаслідок чого користь отримають щонайменше 7,000 матерів та інших осіб, що доглядають за дітьми.

Проект спрямовано на відбудову та обладнання батьківських кімнат в медичних закладах, щоб вони стали більш дружніми до дітей, а також на підвищення кваліфікації медичного персоналу — щоб працівники надавали належну допомогу матерям та іншим особам, що доглядають за дітьми, у цих закладах. У батьківських кімнатах жінки з новонародженими дітьми зможуть отримати поліпшений доступ до основних гігієнічних послуг: сповивальних столиків, гігієнічних матеріалів, гарячої води та інформації про дотримання гігієни і годування немовлят.

«Іноді маленькі зміни приносять вагомий результат. Чиста вода, належні санітарні умови та гігієнічні практики є вкрай важливими для благополуччя і розвитку дітей. Якщо не забезпечити цього, ми наражаємо дітей на ризик інфікування захворюваннями, що розповсюджуються через воду», — зазначила Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Компанія Procter & Gamble надала ЮНІСЕФ 2,7 млн. грн. для підтримки реалізації цієї ініціативи і для поліпшення доступу до основних санітарно-гігієнічних матеріалів та практик у населених пунктах на сході України.

«Для нас у Procter & Gamble дуже важливо сприяти позитивним змінам у громадах, в яких ми живемо і працюємо. Ідея догляду лежить у серці нашої компанії та наших брендів. Саме тому ми розпочали програму «Турбота в кожен дім», за допомогою якої ми хочемо забезпечити домашній затишок, охорону здоров’я та підтримку гігієни для тих, хто найбільше цього потребує, та в місцях, де це потрібно найбільше. Цей проект у співпраці з ЮНІСЕФ є чудовою нагодою полегшити життя 7,000 матерів та інших осіб, що доглядають за дітьми», — підкреслив Дмитро Кисельов, Генеральний директор Procter & Gamble в Україні.

У кінцевому підсумку, ініціатива розширює можливості для того, щоб кожна жінка могла приймати інформовані рішення, що стосуються здоров’я і догляду за немовлятами і дітьми молодшого віку.