Всесвітній тиждень грудного вигодовування 2018!

ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ 2018!

У світі, повному нерівності, криз та бідності, грудне вигодовування вважається основою міцного здоров’я немовлят та матерів на все життя. Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування (WABA) з радістю проголошує гасло Всесвітнього тижня грудного вигодовування 2018:
«ГОДУВАННЯ ГРУДЬМИ – ОСНОВА ЖИТТЯ».

Грудне вигодовування запобігає голоду та недоїданню в усіх його проявах і гарантує безпеку харчування для немовлят, навіть у час кризи. Без необхідності збільшувати витрати сім’ї грудне вигодовування є недорогим способом годування немовлят, воно сприяє подоланню бідності. Харчування, продовольча безпека та подолання бідності є основою реалізації програми Організації Об’єднаних Націй «Цілі Сталого Розвитку».

Цілі Всесвітнього тижня грудного вигодовування - 2018

ІНФОРМУВАТИ:
людей про те, як грудне вигодовування пов’язане з питаннями харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

ЗАКРІПИТИ:
грудне вигодовування як один із ключових аспектів в рамках програми харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

ЗАЛУЧИТИ ДО УЧАСТІ:
окремих осіб та організації, що працюють над цими питаннями.

ЗАОХОЧУВАТИ:
до дій, що сприятимуть грудному вигодовуванню, в рамках впровадження стратегій з харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.
Ми повинні докласти всіх зусиль для забезпечення росту, розвитку та виживання дітей у всьому світі.

https://www.facebook.com/wbw.ua/?hc_ref=ART_WEGBL8yfwE2AnVC3KtyflwucsjoJKKtvLX1Zgdem8mAUHrYlXjF58Dj9IzLpogw&fref=nf&hc_location=group