Семінар-тренінг за 5-ти денною модульною програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді» 18 - 22 травня 2015 р., м. Київ

З 18 по 22 травня 2015 року в м. Києві відбувся семінар-тренінг за 5-ти денною модульною програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді».

Модератор:

Мешкова Олена Михайлівна -  заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Тренерська група:

  1. Голоцван Олена Анатоліївна – доцент кафедри дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика;
  2. Силіна Тетяна Миколаївна -  професор кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО ім.П.Л.Шупика, д.мед.н.;
  3. Бухановська Тетяна Миколаївна - доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО ім.П.Л.Шупика.

Мета семінару-тренінгу -  Інтеграція медико-соціальної допомоги на засадаї «дружнього підходу» в практику медичних установ первинної ланки. 

Тренінг проводився для лікарів загальної практики та сімейної медицини, Київської, Житомирської, Чернігівської областей та м.Києва - слухачів кафедри сімейної медицини та амбулаторно поліклінічної роботи НМАПО ім. П.Л. Шупика і співробітників «Клінік, дружніх до молоді». 

Під час тренінгу учасники відвідали та ознайомились з роботою «Клініки, дружніх до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Учасниками тренінгу були визначені очікування, а саме, знайомство  з принципами роботи  «Клінік, дружніх до молоді», використання принципів «дружнього підходу» в роботі «сімейного лікаря»,  розширення знань з питань  психології підлітків,  профілактики ІПСШ, ВІЛ-інфекції, медико-соціальні проблеми ризикової поведінки підлітків та молоді.

Також  значну зацікавленість визвали питання профілактики  ВІЛ-інфекції, ризикової поведінки підлітків та молоді та  проведення добровільного консультування та тестування на ВІЛ.

Семінар-тренінг проведено за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Українї.