Cемінар-тренінг «Основи мотиваційного консультування та добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (ДКТ) підлітків» 30 червня - 3 липня 2015 р., м. Львів

30 червня - 3 липня  в м. Львові,  вдруге  в 2015 році, відбувся семінар-тренінг «Основи мотиваційного консультування та добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (ДКТ) підлітків».

Модератор:

Мешкова Олена Михайлівна - заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Тренерська група:

  • Голоцван Олена, к. мед. наук, лікар вищої категорії, сексолог; доцент Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • Журавель Тетяна, к. пед. наук, голова виконкому Всеукраїнського громадського центру «Волонтер»; доцент Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Лучинська Ольга, лікар-психолог, тренерка МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні»; національна тренерка ЮНІСЕФ з питань профілактики інфікування ВІЛ серед підлітків.
Мета семінару-тренінгу -  ознайомити учасників із сутністю та базовими принципами консультування, сприяти набуттю ними навичок мотиваційного консультування та добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (ДКТ) підлітків.

 

Тренінг  проводився  для медичних працівників мм. Запорріжжя, Бердянськ               і Мелітополь Запорізької області та соціальних працівників Запорізького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть  з ВІЛ/СНІД» і БФ «Сподівання», що співпрацюють з «Клініками, дружніми до молоді» Запорізької області.

Учасники тренінгу отримали новітню інформацію з профілактики, діагностики        та лікування ВІЛ-інфекції; особливостей підліткового віку у контексті ризику ВІЛ-інфікування.

             

Ознайомились з методами мотиваційого консультування та проведення добровільного консультування та тестування на ВІЛ, з алгоритмом оголошення результату в ході післятестового консультування.

Учасники отримали навички проведення до- та післятестового консультування         на ВІЛ.

Семінар-тренінг проведено за підтримки Дитячого фонду ООН/ЮНІСЕФ.