Нове обличчя «Клініки, дружньої до молоді» м.Миколаєва

11 червня 2015 року в місті Миколаєві відбулось урочисте відкриття, після капітального ремонту, відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки № 4 по вул. Чкалова, 93. (головний лікар Щедрова Т.В.). Ремонт було зроблено на кошти отримані з бюджету міста.

        

І сьогодні -  це сучасні світлі зручні кабінети, оснащені необхідним устаткуванням з реєстратурою, окремим входом з яскравою вивіскою.

Відділення працює з 2009 року та надає комплексну медичну, психологічну, юридичну допомогу і соціальні послуги підліткам і молоді міста Миколаєва. 

Метою роботи «Клініки, дружньої до молоді» є профілактика, спрямована на збереження репродуктивного та соматичного здоров’я, формування відповідальної поведінки серед підлітків і молоді по відношенню до власного здоров’я.

Цільовою групою Клініки є: учні шкіл, коледжів, ПТУ, студенти Вузів, працююча та не працююча молодь (підлітки та молодь  від 14- до 24 років), також батьки, опікуни, спеціалісти установ, що працюють з молоддю.

Окрім  індивідуальних консультувань, Клініка, веде активну роботу, пропагуючи здоровий спосіб життя среди підлітків та молоді.

В «Клініці, дружній до молоді» працюють  гінеколог, уролог, дерматовенеролог, психолог, юрист, соціальний працівник. 

Допомога надається на принципах «дружнього підходу»: доступності, добровільності, доброзичливості, довіри, конфіденційності, за потреби – анонімно і головне – безкоштовно.

У підлітків і молоді м.Миколаєва є можливість самостійно отримати медичну, психологічну, юридичну допомогу та соціальні послуги высококваліфикованих спеціалістів, корисну інформацію щодо збереження власного здоров’я, легше пройти складний період дорослішання. 

Адреса «Клініки, дружньої до молоді»:
м. Миколаїв, вул. Чкалова,93, тел. 24-80-21; моб. 0933188770.