Тестування на ВІЛ дітей 14 років

п.2-3 ст.6 Закону України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ"

п.2 Тестування осіб віком від 14 років і старше проводиться добровільно, за наявності усвідомленої інформованої згоди особи, отриманої після надання їй попередньої консультації щодо особливостей тестування, його результатів і можливих наслідків, з дотриманням умов коніденційності.

п.3 Тестування дітей віком до 14 років та осіб, визнаних у встановленому законом порядку недієздатними, проводиться на прохання їх батьків або законних представників та за наявності усвідомленої інформованої згоди. Батьки та законні представники зазначених осіб мають право бути присутніми під час проведення такого тестування. Ознайомлені з його результатамиумов конфіденційності даних про статус осіб, інтереси яких вони представляют.

Наказ МОЗ від 24.02.2015 № 92 

(УНІФІКОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ ПЕРВИННОЇ, ВТОРИННОЇ (СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) ТА ТРЕТИННОЇ (ВИСОКОСПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ ВІЛ-ІНФЕКЦІЯ

3.1. Діагностика ВІЛ-інфекції у дітей Дотестове консультуванням та тестування на ВІЛ супроводжується отриманням письмової інформованої згоди батьків (законних представників дитини) або самої дитини 14років і старше.