Семінар-тренінг за 5-ти денною модульною програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді» 31.08 - 04.09. 2015р. м.Луцьк

31.08. - 04.09. 2015р. в м. Луцьк відбувся семінар-тренінг  «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді»

Модератор: Мешкова О.М., заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» з оргметодроботи

Тренерська група:

Анопрієнко Олена Василівна - завідувач Центру медико-психологічної, соціально- реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Наумчук Мирослав Миколайович - завідувач відділенням медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка дружня до молоді» КЗ Луцька міська лікарня.

Савчук Вікторія Валеріївна - завідувач відділенням медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка дружня до молоді» Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини Волинського обласного дитячого ТМО.

Мета семінару-тренінгу: інтеграція медичної допомоги підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в медичні заклади первинного рівня. 

Семінар проводився для фахівців м. Луцька та  Волинської області. що працюють з підлітками та молоддю і на своїй базі мають «Клініки дружні до молоді», або, які планують відкриття «Клінік дружніх до молоді». Серед 39 учасників семінару були, в т.ч., сімейні лікарі.

Учасники ознайомились  з принципами  роботи  «Клінік дружніх до молоді» та можливостями використання «дружнього підходу» в роботі «сімейного лікаря» та лікарів практичної медицини, розширили знання з психології підлітків, особливостей профілактики ІПСШ, ВІЛ та сучасних методів контрацепції, а також медико-соціальних проблем ризикової поведінки підлітків та молоді. Особливу увагу було приділено формуванню практичних навичок  консультування з ДКТ.

Крім того, учасники отримали методичні матеріали, що будуть використовуватись у профілактичній роботі серед підлітків та молоді.

Семінар-тренінг проходив на  базі Комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка».