Семінар-тренінг за 5-ти денною модульною програмою «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді» 5-9 жовня 2015 р., м. Херсон

В м.Херсні 5-9 жовтня відбувся семінар-тренінг  «Принципи «дружнього підходу» при наданні медичної допомоги підліткам та молоді».

Тренери: 

1. Анопрієнко Олена Василівна - завідувач Центру медико-психологічної, соціально – реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, старший тренер;

2. Носкова Вікторія Василівна - лікар - акушер-гінеколог КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського»;

3. Григурко Дар’я Олександрівна  - лікар акушер-гінеколог,  Херсонська обласна клінічна лікарня

Координатор семінару – тренінгу:

Романенко Лідія Володимирівна - завідувач методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України


Мета семінару-тренінгу: інтеграція медичної допомоги підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в медичні заклади первинного рівня. 

Учасниками семінару були медичні працівники м. Херсона, та  Херсонської області, саме: м. Каховка, Бериславського, Горностаївського, Іванівського, Цюрупинського, Ново-Каховського, Білозерського, Голопристанського, Новотроїцького районів. Кількість учасників семінару-тренінгу було 36 медичних фахівців які працюють з підлітками та молоддю, серед учасників були  фахівці  «Дружніх клінік для молоді», більшість учасників були  представниками ЗОЗ первинної ланки.

Учасники отримали методичні матеріали, що будуть використовуватись у профілактичній роботі серед підлітків та молоді.

Семінар-тренінг проходив на базі КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».

Учасники семінару-тренінгу відвідали «Клініку дружню до молоді», яка працює з 2009 року в структурі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського». Мета роботи КДМ: збереження репродуктивного здоров’я підлітків та молоді. Цільовою групою є підлітки та молодь  до 24 років. 

Було проведено круглий стіл з обміном досвіду роботи з підлітками та молоддю на принципах «дружнього підходу». Свою роботу з підлітками представили «Клініки дружні до молоді», які створені на базі Херсонських міських клінічних лікарень  ім.Є.Є. Карабелеша та ім. А.і.О. Тропіних.