ІІІ-а Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання та перспективи розвитку медичної допомоги та соціальних послуг підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в Україні»

з 29.11-01.12.2016 в м. Києві відбулась ІІІ-а Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання та перспективи розвитку медичної допомоги та соціальних послуг підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в Україні».

Організатори конференції — Міністерство охорони здоров‘я України;Бюро Всесвітньої організації охорони здоров‘я в Україні; Представництво Фонду народонаселення в Україні; Національна Медична Академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика; Харківська Академія післядипломної освіти; Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»,за участі Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)

В конференції прийняло участь 200 учасників, в тому числі гості з інших країн, таких як Грузія, Молдова, Білорусь, Киргистан.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/14806685653 ВСЕУКРАИНСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ 1.JPG

Метою конференції було узагальнити набутий досвід, розробка та узгодження стратегії подальшого розвитку медичної допомоги та соціальних послуг підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в Україні.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/14806708733 ВСЕУКРАИНСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ 2.JPG

З вітальним словом до учасників конференції звернулись:

Мешкова О.М. - заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України, к.м.н., заслужений лікар України

Бекетова Г.В.- завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «педіатрія», д.м.н., професор

Пархоменко Л.К.- завідувач опорної кафедри підліткової медицини Харківської медичної академії післядипломної освіти, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «підліткова терапія», д.м.н., професор

Сакович О.Т.координатор проектів з питань профілактики ВІЛ серед молоді Дитячого Фонду ООН/ЮНІСЕФ в Україні