День молоді. Фестиваль молодіжних ініціатив «YOUTHDAY»

24.06.2017 року в м. Києві вперше на День молоді відбувся YouthDAY — найбільший фестиваль молодіжних ініціатив. У Маріїнському парку була створена найбільша платформа для спілкування та єднання молоді. Столичний захід до дня молоді вперше організувала Молодь спільно з Київським молодіжним центром, Управлінням молоді та спорту, за підтрики Міністерства молоді та спорту України.

В даному фестивалі взяли участь співробітники Центру медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України: зав. Центру Вечерко В.М., лікар-психолог Дорохіна А.О., медична сестра Якименко Г.Г. разом з волонтерами Центру.

Співробітники Центру «КДМ» активно проводили інформаційно-просвітницьку роботу серед відвідувачів фестивалю з питань профілактики ВІЛ-інфекції та ЗПСШ, ризикової поведінки, збереження репродуктивного здоров’я, інформували про роботу Центру «КДМ».

 Схвальний відгук про роботу Центру «Клініка, дружня до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України надала в.о. міністра МОЗ України Уляна Супрун, яка відвідала фестиваль та мала змогу ознайомитися з основними принципами роботи Центру «КДМ».

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1498557975ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр.jpg