Онлайн-опитування "Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування"

ГО «Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременко» за технічної підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Науковий супровід та підтримка національної відповіді щодо забезпечення прав підлітків та покращення їх доступу до медико-соціальних послуг», реалізує онлайн-опитування підлітків та молоді 13–24 роки (у тому числі групи ризику) з різних регіонів України «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування» (за методологією Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Результати дослідження будуть використані для покращення доступу підлітків до якісних та комплексних послуг КІТ.

Термін проведення онлайн-опитування в Україні – з 27 червня по 31 жовтня 2017 року. 

Просимо Вас взяти участь у цій важливій ініціативі, розмістивши на веб-ресурсах Вашої організації наступні повідомлення:

Українською мовою: 

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ ВІКОМ 13–24 РОКІВ

Запрошуємо взяти участь в онлайн-опитуванні, яке стосується твоєї думки та особистого досвіду звернення за консультуванням і тестуванням на ВІЛ. 

Пройти онлайн-опитування можна за посиланням: https://goo.gl/zAUFw5

Також опитування ти можеш знайти на сайті «Центру Знань» http://knowledge.org.ua та «Українського інституту соціальних досліджень імені О. Яременка» http://www.uisr.org.ua/

 

Російською мовою:

ОНЛАЙН-ОПРОС ПОДРОСТКОВ И МОЛОДЕЖИ В ВОЗРАСТЕ 13-24 ЛЕТ

Приглашаем тебя принять участие в исследовании, которое касается твоего мнения и личного опыта обращения за консультациями и тестированием на ВИЧ. 

Пройти онлайн-опрос по ссылке: https://goo.gl/zAUFw5

Также ссылку на опрос ты можешь найти на сайте «Центра Знаний» http://knowledge.org.ua и «Украинского института социальных исследований имени А. Яременко» http://www.uisr.org.ua/

Крім того, вказані повідомлення будуть Вам найближчим часом направлені ГО «Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременко» длярозповсюдження серед вказаної цільової групи.

 

Контактна особа УІСД імені О. Яременка: – Нагорняк Катерина, координатор дослідження, за тел. (044) 501-50-75, (050) 747 55 62, 

e-mail: krasnkatja@gmail.com.