Святкуванні Дня міста Миколаєва за участю відділення «Клініка, дружня до молоді» Міської дитячої поліклініки №4

 

 

                Участь відділення
        «Клініка, дружня до молоді» 
      Міської дитячої поліклініки №4
     у святкуванні Дня міста Миколаєва.

 

 

У складі великого медичного десанту 16 вересня  2017 року відділення медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 взяло участь у заходах до святкування 228-ї річниці міста Миколаєва  на головній площі Соборній.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1506327825День міста Миколаєва 2017_1.jpg

Фахівці відділення медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої  поліклініки №4 надавали городянам  інформацію та розповсюджували  друковані рекламні, інформаційні матеріали профілактичної  спрямованості.

Інформація надавалась підліткам, молоді, батькам, медичним, педагогічним, соціальним працівникам, загалом, всім бажаючим.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1506328002День міста Миколаєва 2017_2.jpg

Роботою спеціалістів відділення, а саме психолога, гінеколога, дерматовенеролога, уролога, педіатра, юриста цікавилась молодь, а також батьки, в сім‘ї яких підростає дитина-підліток. 

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1506328052День міста Миколаєва 2017_3.jpg

У «спеціалізованому виїзному кабінеті» консультування практичного психолога отримували підлітки та дорослі, які мають труднощі у вихованні  та спілкуванні з дітьми-підлітками. Зважаючи на те, що умови для роботи психолога не відповідали вимогам, для подальшої роботи з практичним психологом  бажаючі записувались на індивідуальний прийом у «Клініку, дружню до молоді», що на вул. Чкалова, 93. 

З представниками навчальних закладів  міста укладались  усні угоди про співпрацю у напрямку інформаційної та профілактичної роботи з молоддю, проведення профілактичних та пізнавальних зустрічей з фахівцями відділення.

А від молоді, дорослих громадян міста, які вже раніше скористалися послугами відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4, було приємно отримувати тільки схвальні відгуки та подяки. 

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1506328342День міста Миколаєва 2017_5.jpg

У імпровізоване медичне містечко завітали міський голова Сєнкевич О.Ф.,та його заступник Шевченко Є.В., ознайомились з роботою, поспілкувалися з медиками та побажали  усім присутнім міцного здоров‘я.  Особливо вони відзначили роботу колективу «Клініки, дружньої до молоді» дитячої поліклініки №4 у збереженні здоров‘я молодого покоління міста Миколаєва.

http://kdm-ldd.org.ua/uploads/files/1506328645День міста Миколаєва 2017_7.jpg